Mis riikidest tööjõurendi tulemusena inimesed saabuvad?

Hodes vahendab laeva, metalli, liini- ja oskus ning lao- ja logistika tööjõudu enamasti Lätist ja Ukrainast, valmiduse korral ka Eestist.

Peamised hirmud teisest rahvusest inimese palkamisel

Millised on välismaalt tulevate töötajate oskused?

Hodes garanteerib, et renditava tööjõu haridus ja töökogemus vastavad konkreetse valdkonna ja positsiooni vajadustele, kuhu töötajat otsitakse. Hodes töötajad testivad kõiki kanditaate testide, intervjuude ja praktiliste töösooritustega, et veenduda vahendatava tööjõu oskuste tasemes ja valmiduses välismaal töötamiseks. Töötajate valiku otsuse teeb Hodes töötaja konkreetselt Sinu ettevõtte vajadusi ja töötaja oskuseid silmas pidades.

Milline on tööjõu rentimise kasu minu ettevõttele?

Tööjõurent võimaldab Sinu ettevõttel kasvada ja areneda, keskenduda uute klientide otsimisele ja olla konkurentsivõimelisem, et mahtude kasvu jaeritellimustega paindlikult toime tulla. Tööjõu rent maandab Sinu ettevõtte tööjõu riske ja võimaldab hoida ettevõttes töötajaid vastavalt vajadusele – tootmise suurenemisel töötajate hulka mugavalt ja kiirelt suurendada ning vaiksematel perioodidel vastavalt vajadusele vähendada.

Tööjõu rentimise kasu ettevõttest Hodes:

  • leiad kiirelt kogenud töötajad – tööjõurent on lahendus, et leida kiirelt kogenud tööjõud vastavalt tootmise asukohale ning vajadusele. Töötaja saabub Sinu ettevõttesse juba 2-4 nädala jooksul;
  • paraneb konkurentsieelis – tööjõu rentimine võimaldab Sinu ettevõttel kiirelt ja paindlikult reageerida mahtude kasvule ja eritellimustele, pakkudes tugevat konkurentsieelist;
  • teenid rohkem raha – tööjõurent võimaldab Sinu ettevõttel läbi võimekuse teha rohkem, kiiremini ja paremini ning keskenduda pigem uute klientide leidmisele, kui töötajate otsimisele;
  • hoiad tööjõukulud optimaalsed – tööjõurent võimaldab leida ettevõttesse kogenud töötajad ilma püsivate tööjõu suhete ja värbamisvaevata.
  • Sinu ettevõte kasvab ja areneb kiiremini – tööjõurent võimaldab tööjõunappuses täita tühjad tööpositsioonid erialaste oskus- ja liinitöölistega, mis aitab Sinu ettevõttel kasvada.

Hodes aitab sobiva tööjõu leidmisel!

Sinu ettevõtte tootmismahud on suurenemas? Puuduvad töölised, keda ettevõttearenguks vajad?
Privaatsuspoliitika
© Hodes OÜ 2024. Kõik õigused kaitstud.