Meist

oskus- ja liinitööjõu rentimiNE

Hodes on asutatud 2015. aastal ja spetsialiseerunud oskus- ja liinitööjõu rentimisele tootmis- ja logistikaettevõtetesse. Peamised valdkonnad, kuhu töötajaid rendime, on laeva-, metalli-, puidu-, elektroonika- ja toiduainetööstused. 

Tööjõurent võimaldab paindlikult jaotada tööjõuressursse vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele ja tootmismahtudele. Hodes tööjõurendi vahendusel leiad kogenud töötajad enamlevinud ametitesse juba 2-4 nädala jooksul. Enamasti pärinevad töötajad Lätist ja Ukrainast, suhtluskeeleks on vene- ja/või inglise keel.

Tööjõu rendi valdkonnad:

  • laevaehitustele renditööjõu pakkumine
  • metallitööjõu rent – kogemustega keevitajad, CNC pingi operaatorid ja muud metallitöö oskustöölised ja spetsialistid;
  • liini- ja oskustööjõu rent – kogemusega liini- ja oskustöölised erinevatesse tootmisvaldkondadesse;
  • lao- ja logistikatööjõu rent – kogemustega oskustöölised ladudesse ja logistikakeskustesse.

Hodes juhtkonna missiooniks on aidata kaasa Eesti ettevõtete arengule läbi oskus- ja liinitööjõu rentimise teistest riikidest. Tööjõurent, kui lahendus Sinu ettevõtte suurenenud tööjõuvajadusele, võimaldab ettevõtte arenedes ka kohalikele kindlamaid töökohti pakkuda. Tänaseks vahendab Hodes tööjõudu lisaks Soomele ka Norras ja Rootsis.

“Sinu ettevõtte tootmismahud on suurenemas? Puuduvad töölised, keda ettevõtte
arenguks vajad?”

Hodes aitab sobiva tööjõu leidmisel!

TÖÖANDJALE
© 2020 - Hodes - Kõik õigused kaitstud.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram