MEISTÄ

Oskus- ja liinitööjõu rentimine

Hodes perustettiin vuonna 2015 ja se on erikoistunut ammattitaitoisen ja linjatyövoiman palkkaamiseen tuotanto- ja logistiikkayrityksille. Palkkaamme kokopäiväisiä työntekijöitä. 

Tööjõurent võimaldab paindlikult jaotada tööjõuressursse vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele ja tootmismahtudele. Hodes tööjõurendi vahendusel leiad kogenud töötajad enamlevinud ametitesse juba 2-4 nädala jooksul. Enamasti pärinevad töötajad Lätist ja Ukrainast, suhtluskeeleks on vene- ja/või inglise keel.

Tööjõurendi valdkonnad:

  • väliaikaisen henkilöstön tarjonta laivanrakennusta varten;
  • metallityövoiman vuokraus - kokeneet hitsaajat, CNC-koneistajatja monet muut metallityöntekijät ja metallialan asiantuntijat;
  • linja- ja ammattityövoiman vuokraus - kokeneita linjatyöntekijöitä ja koulutettuja työntekijöitä eri tuotantoalueille;
  • varasto- ja logistiikkavuokraus - kokeneita ammattitaitoisia työntekijöitä varastoihin ja logistiikkakeskuksiin.
Hodes juhtkonna missiooniks on aidata kaasa Eesti ettevõtete arengule läbi oskus- ja liinitööjõu rentimise teistest riikidest.

Tööjõurent, kui lahendus Sinu ettevõtte suurenenud tööjõuvajadusele, võimaldab ettevõtte arenedes ka kohalikele kindlamaid töökohti pakkuda. Tänaseks vahendab Hodes tööjõudu lisaks Soomele ka Norras ja Rootsis.

Hodes aitab sobiva tööjõu leidmisel!

Sinu ettevõtte tootmismahud on suurenemas? Puuduvad töölised, keda ettevõttearenguks vajad?
Privaatsuspoliitika
© Hodes OÜ 2024. Kõik õigused kaitstud.