Laevaehitustele renditööjõu pakkumine

Laevaehitustele renditööjõud

Hodes pakub laevaehitusettevõtetesse professionaalseid laevaehitajaid, enamjaolt Eestist, Lätist ja Ukrainast.

Laevaehitusele saame pakkuda kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on pikaaegne kogemus. Meilt saab keevitajad, interjöripaigaldaijad, ventilatsiooni paigaldajad, elektrikuid, torutöölisi ja teisi oskustöölised nii lühi- kui ka pikaajalistele töödele.

Rahvusvaheline kvalifitseeritud spetsialistide tööjõurent suurendab Sinu ettevõtte käivet ja konkurentsieelist olukorras, kus riigisiseselt töötjaid napib. Hodese tööjõurent on kiire ja mugav, sest leiame vajalikud töötajad Sinu ettevõttesse 2-4 nädala jooksul ja vastutame töötajate dokumentide, elukoha ja kohanemise eest.

Professionaalsed laevaehituse spetsialistid

Kõikidel Hodese poolt vahendatavatel töötajatel on erialased kogemused ja oskused ning omavad minimaalselt 3 aastast töökogemus antud valdkonnas. Kõik töötajad on läbinud põhjaliku tööintervjuu ja nende oskused on testitud.

Enamus laevaehitajaid on töötanud juba Hodese palgal ja on teinud kaasa meiega üle Euroopa suuremaid ja väiksemaid projekte.

Töötajad omavad:

  • Valdkonnapõhine töökogemus
  • Praktilised oskused MMA keevitusel, MIG keevitusel, MAG keevitusel, TIG keevitusel, Elektrod keevitusel
  • Sertifikaadid vastavale töö positsioonile
  • Motivatsioon teha tööd
"Hodes on renditööjõuga tegelev ettevõte, kes pakub ettevõtetele terviklahendust, pakkudes kvalifitseeritud tööjõudu. Sinu ettevõttele kiire, paindlik ja mugav viis kogemustega tööjõu leidmiseks."
Privaatsuspoliitika
© Hodes OÜ 2024. Kõik õigused kaitstud.